web.lex Meeting 2019


Uczestnictwo w konferencji to świetna okazja do zdobycia nowej wiedzy, poznania ludzi z tego samego kręgu zainteresowań i zapoznanie się z nowościami w branży. 


Takim wydarzeniem jest właśnie web.lex Meeting 2019.


Konferencja odbędzie się 31 maja w hotelu Inter Continental w Warszawie.   W 2019 roku odbędzie się już ósma edycja web.lex Meeting.


Tematem tegorocznego web.lex Meetingu jest – Organizacja kancelarii prawnej. Jest to motyw przewodni, który mniej lub bardziej wyraziście będzie się przewijał przez cztery bloki szkoleń podczas całego dnia.


Jako partnerzy technologiczni tego wydarzenia powiemy w jaki sposób system Vicarius e-Kancelaria pomaga kancelariom różnej wielkości lepiej się zorganizować poprzez lepsze zarządzanie czasem oraz obiegiem informacji.

Konferencje prawnicze w 2019 roku Weblex.

Rafał Chmielewski, web.lex Meeting 2018

web.lex Meeting 2019 to konferencja zamknięta, wyłącznie dla prawników współpracujących z firmą web.lex prowadzoną przez Rafała Chmielewskiego- blogera,  właściciela firmy konsultingowej Weblex wspierającej rozwijające się kancelarie prawne.Rafał Chmielewski, Weblex


„POMAGAMY PRAWNIKOM ZDOBYWAĆ PIĘKNY I WSPANIAŁY ŚWIAT ZA POMOCĄ PRAWNICZYCH BLOGÓW. ”


Rafał Chmielewski tworzy blogi prawnicze od 2008 roku, a od 2009 roku prowadzi blog o e-marketingu prawniczym. Od tego czasu również kieruje web.lex – firmą konsultingową wdrażającą najlepsze blogi prawnicze w Polsce i za granicą.


web.lex Meeting,
networking blogujących prawników


Konferencja ma na celu networking wśród blogujących  prawników, dzielenie się wiedzą i doświadczeniem. Jednym z celów takich spotkań jest wymiana doświadczenia w tworzeniu blogów prawniczych. Z takiego spotkania wraca się pełnym energii i z głową pełną pomysłów, które można wdrożyć w swoim blogu prawniczym. Wieczorem organizowana jest impreza integracyjna spinająca klamrą całe wydarzenie.


Vicarius e-Kancelaria będzie na tegorocznym web.lex Meeting 29 maja w Warszawie, a ty?


Opublikowane przez: Michał Olszewski