Uczestnictwo w konferencji to świetna okazja do zdobycia nowej wiedzy, poznania ludzi z tego samego kręgu zainteresowań i zapoznanie się z nowościami w branży. Jeżeli chcesz zdobyć więcej wiedzy to poniżej dowiesz się gdzie powinieneś pojechać w 2019 roku.


WEB.LEX MEETING 2019

Konferencja odbywa się w maju w Warszawie, zrzesza blogujących prawników z całej Polski i z zagranicy.
W 2019 roku odbędzie się już ósma edycja web.lex meeting.

Jest to konferencja zamknięta, wyłącznie dla prawników współpracujących z firmą web.lex prowadzoną przez Rafała Chmielewskiego- blogera,  właściciela firmy konsultingowej Weblex, wspierającej rozwijające się kancelarie prawne.

Jak mówi twórca Weblexa Rafał Chmielewski – Pomagamy prawnikom zdobywać piękny i wspaniały świat za pomocą prawniczych blogów.

Rafał Chmielewski tworzy blogi prawnicze od 2008 roku, a od 2009 roku prowadzi blog o e-marketingu prawniczym. Od tego czasu również kieruje web.lex – firmą konsultingową wdrażającą najlepsze blogi prawnicze w Polsce i za granicą.

Meeting organizowany jest w maju w hotelu Inter Continental w Warszawie.

Konferencja ma na celu networking wśród blogujących  prawników, dzielenie się wiedzą i doświadczeniem. Jednym z celów takich spotkań jest wymiana doświadczenia w tworzeniu blogów prawniczych. Z takiego spotkania wraca się pełnym energii i z głową pełną pomysłów, które można wdrożyć w swoim blogu prawniczym. Wieczorem organizowana jest impreza integracyjna spinająca klamrą całe wydarzenie.


LEGAL MARKET DAY 2019

08.03.2019 roku w Warszawie w Centrum Nauki Kopernik odbędzie się Legal Market Day 2019.

Jest to największa konferencja tego typu w Polsce. Przychodzą na nią głównie adwokaci, radcowie prawni i osoby zajmujące się marketingiem oraz rozwojem biznesowym w kancelariach. Można poszerzyć swoją wiedzę w dziedzinie prawa oraz nowych technologii.

Konferencja prowadzona jest w formie 25 minutowych motywujących prezentacji przygotowanych przez wybitnych prelegentów. W pakiet konferencji wchodzi również wstęp na after party.

LEGALEX 2019


Zagraniczna konferencja, która odbywa się w Anglii, a dokładniej w Londonie. Odbędzie się 21/22.03.2019 roku i jest darmowa!

Przekrój tematyki na konferencji jest bardzo zróżnicowany dzięki czemu konferencja cieszy się niezwykle dużym zainteresowaniem wielu grup branży prawniczej.

Na konferencji można się dowiedzieć o nowościach technologicznych, które można wdrożyć w swojej kancelarii. W tym o oprogramowaniach, które usprawniają pracę w kancelarii oraz o nowościach, które zaszły w systemach dla kancelarii prawnych.

Lexpo 2019

Ostatnią z wyróżnionych konferencji jest Lexpo 2019, najbardziej złożona i zdecydowanie najdroższa, gdyż jej cena wynosi w granicach 500 euro.

Konferencja odbywa się w 16/17.04.2019 roku w Amsterdamie, w Holandii.

Tematami poruszonymi na konferencji są głównie nowe technologie i ich wykorzystywanie przez prawników. Poruszane są również tematy dotyczące marketingu prawniczego oraz zarządzania kancelariami. W części technologicznej z pewnością znajdą się informacje o programach do zarządzania kancelarią prawną, które znacznie usprawnią jej pracę.

Bloki konferencji poświęcone prawnikom, specjalistom od marketingu prawniczego i business development zajmują zdecydowanie najwięcej czasu. Daje to możliwość zbudowania silnej sieci kontaktów.

Opublikowane przez: Michał Olszewski